SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chałupa Panorama

Popis obiektu i cennik usług


Oferujemy nowoczesną drewnianą chałupę na skraju Czeskiego Raju Góry i Karkonoszy, w malowniczej gminie Stupna, słonecznym wzgórzu w pobliżu lasu. Wiele możliwości dla turystyki pieszej i rowerowej. W zimie na narty. Obszar ten jest bogaty w atrakcje przyrodnicze i kulturowe

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
6.6.-19.9.
14 000 CZK chałupa/tydzień
Podczas wakacji letnich tylko pobyty tygodniowe (sobota-sobota).
Weekend w sezonie letnim 4 400 CZK
Sezon zimowy - ceny
15.12.-21.3.
11 000 CZK chałupa/tydzień
Sylwester: 25 000 CZK chałupa/tydzień. Boże Narodzenie: 18 900 CZK chałupa/tydzień

Podczas świąt Bożego Narodzenia min. 3 noce, Sylwestra i wakacji wiosennych, min. 4 noce.
Weekend w sezonie zimowym 4 400 CZK
Poza sezonem - ceny
8 990 CZK chałupa/tydzień
Weekend: 3 900 CZK
Wielkanoc - min. 3 noce w cenie 6000 CZK + opłaty i energia
Pozostałe informacje:
przedpokój, WC, pokój gospodarczy, pokój dzienny z piecem kaflowym, w pełni wyposażona kuchnia z bezpośrednim dostępem do ogrodu (stół, kuchenka ceramiczna, lodówka, zamrażarka, ekspres do kawy, czajnik, piekarnik, pralka, zmywarka, naczynia do gotowania i jedzenia). Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pokoje są 2x 2-osobowy i 1x 4-osobowy (pojedyncze lozka). Jeden pokój posiada dodatkowe łóżko dla dziecka. Ogrzewanie - elektryczne grzejniki + kominek w salonie. W lecie nadmuchiwany basen o średnicy 3 metrów. Miejsce parkingowe. Przy chałupie znajduje się duży ogród o powierzchni 1600m2 i utwardzonej dziedzińca. Część ogrodu jest nachylona i nadaje się do zimowej zabawy. Obiekt jest częściowo ogrodzony, meble ogrodowe z grillem, taras z widokiem na okolicę.

--------------------------------------------------------------------------------

Kaucja zwrotna 3000 CZK. Pościel. El.energia i drewno według rzeczywistego zużycia. Opłata rekreacyjna 10 CZK/osoba/noc. Opłata za zwierzę 50 CZK/noc. Końcowe sprzątanie budynków za opłatą 1500 CZK. Letnie i zimowe pobyty tygodniowe. Poza sezonem min. 3 noce lub weekendy.